İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Çiftlik Bank’ın Firari CEO’su Mehmet Aydın’ın Lüks Yaşamından Yeni Görüntüler

Çiftlik Bank’ın Firari CEO’su Mehmet Aydın’ın Lüks Yaşamından Yeni Görüntüler

Çiftlik Bank’ın Firari CEO’su Mehmet Aydın’ın Lüks Yaşamından Yeni Görüntüler

‘Çiftlik Bank’ ile 80 bin kişiden dolandırdığı 500 milyon TL’nin üzerinde parayla yurtdışına kaçan, ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın’ın lüks yaşamına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

Dubai’de bir kadınla lüks bir mekanda görüntülenen Aydın’ın 90 bin lira hesap ödediği öğrenildi.  Görüntülerde, Dubai’nin en lüks mekanlarından birinde görülen Aydın’ın yanında bir kadın olduğu ve garsonların kendileriyle özel olarak ilgilendiği görülüyor.

Garsonların sunduğu içkiyi içen Aydın ve beraberindeki kadının, oldukça keyifli oldukları görüntülere yansıyor. Aydın’ın masada toplam 90 bin TL’ye tekabül eden, 30 bin dirhem hesap, 20 bin dirhem bahşiş ödemesi yaptığı öğrenildi.

Ortaya çıkan bir diğer görüntü ise, şirketin paraları kaçırdığı ilk yer olarak düşünülen Kıbrıs’tan. Firari CEO’nun kaçtığı ilk günlere ait olduğu ait olduğu öğrenilen görüntülerde Mehmet Aydın, Kıbrıs’ın en büyük kumarhanelerinden birinde poker oynuyor.

Firari CEO Aydın’ın, Uruguay’da çekildiği öne sürülen, Ferrari ile kırmızı ışıkta beklediği ve daha sonra otomobiliyle adeta şov yaparak uzaklaştığı anlara ait görüntüler konuşulmuştu. Lüks otomobil merakı olan Aydın, Ferrari’nin yanı sıra çok sayıda lüks araç almış.

Son olarak Mehmet Aydın’ın ağabeyi Fatih Aydın’ın da ülke ülke gezdiği, son olarak Hong Kong’ta çekildiği fotoğrafları sosyal medyada paylaştığı belirtiliyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

TeknoKral.Net'in Kurucusu ve aynı zamanda sitede yazar.

Yorum Yap