İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Facebook Messenger’a da Mesajı Geri Alma Özelliği Geliyor!

Facebook Messenger’a da Mesajı Geri Alma Özelliği Geliyor!

Facebook Messenger’a da Mesajı Geri Alma Özelliği Geliyor!

WhatsApp’ın geçtiğimiz günlerde platformuna eklemiş olduğu mesaj silme özelliği Facebook Messenger’a da getiriliyor. Facebook, Cambridge Analytica skandalı sonrası aldığı karar ile mesaj geri alma özelliğini Facebook Messenger uygulamasına ekleneceğini duyurdu.

Cambridge Analytica skandalı Facebook’a verdiği zarar oldukça fazla bunlardan biri de Facebook Messenger’ın skandal sonrasında kaybedilen kullanıcıların olması ile beraber uygulamanın kullanım oranının düşmesi. Facebook, bu durumu normal seviyelere çekmek için ilk adımları atmaya başladı.

Skandalın ardından kullanıcı gizliliğine verdiği önemi arttıracağını söyleyen Facebook, aldığı kararla birlikte mesaj geri alma özelliğini herkesin kullanımına açacağını söyledi.

Facebook Messenger’daki mesaj silme özelliği WhatsApp’ınkine oldukça benzeyecek. Tahminler söz konusu mesajın üstüne basılı tutularak kolay bir şekilde silineceği. Bu sayede istenmeyen mesajlar karşı taraf görmeden kolayca silinecek. Ancak bu özelliğin Whatsapp‘taki gibi belirli bir süre limitine sahip olup olmayacağı konusunda henüz net bir bilgi yok.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

TeknoKral.Net'in Kurucusu ve aynı zamanda sitede yazar.

Yorum Yap