İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung, Yeni MicroSD Hafıza Kartlarını Duyurdu!

Samsung, Yeni MicroSD Hafıza Kartlarını Duyurdu!

Samsung, Yeni MicroSD Hafıza Kartlarını Duyurdu!

Samsung, yeni PRO Endurance microSD kartlarını duyurdu. Hafıza kartları 128 GB kapasitesiyle 43.000 saat sürekli video kayıt imkanı sağlıyor.

Samsung, bugün dayanıklı ve 43,800 saate kadar sürekli video kayıt kapasitesi sunan Samsung PRO Endurance microSDHC / microSDXC kartlarını tanıttı. Güvenlik kameraları, vücuda takılan kameralar veya hareketli kameralar gibi kullanılabilen PRO Endurance hafıza kartları, 100MB/s okuma ve 30MB/s yazma hızlarının yanı sıra Full HD ve 4K video kaydını da destekliyor.

Samsung PRO Endurance önceki hız odaklı kartlarla karşılaştırıldığında 25 kat daha fazla dayanıklılığa sahip. Ürün aynı zamanda sektörün en uzun süreli garantisi olan beş yıla kadar sınırlı garantiye de sahip ve 128 GB depolama kapasitesiyle hafıza alanında da standartları yukarıya taşıyor. Samsung PRO Endurance zor koşullara karşı dayanıklı olmak üzere tasarlandı ve suya, sıcaklığa, manyetik alanlara ve X-ışınlarına karşı Samsung’un 4-Proof korumasıyla donatıldı.

Samsung’un yeni PRO Endurance hafıza kartları için üç farklı depolama seçeneği bulunuyor. 32GB’lık versiyon 129 liradan satışa çıkarken, 64GB’lık versiyon 229 TL, 128GB’lık versiyonu ise 449 TL fiyat etiketi ile satışa çıktı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

TeknoKral.Net'in Kurucusu ve aynı zamanda sitede yazar.

Yorum Yap