1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Snapchat İlk TV Reklamını Yayınladı

Snapchat İlk TV Reklamını Yayınladı

Snapchat İlk TV Reklamını Yayınladı

Snapchat İlk TV reklam filmini yayınladı. Reklam filminin odak noktası ise, uygulamanın gündelik hayata ne kadar renk katacağı üzerinde duruyor.

Snapchat, son zamanlarda platformuna kattığı yeni özellikler ile yoğun ilgi görmüştü. Popülerliğini devam ettiremeyen Snapchat, uygulamaya yeni özellikler ekleyerek ayakta durmaya çalışıyordu. Şirket, attığı yeni adım ile de kitlesini genişletmeyi hedefliyor. Televizyon için hazırladıkları reklam kampanyasını NCAA Erkekler Basketbol Ligi’nin finalinde gösterime sunan Snapchat, hazırladığı 60 saniyelik reklam filmi ile bir hayli ilgi gördü.

Reklam filmine baktığımızda ‘hayatı eğlenceli ve renkli hale getiren’ bir kamera olarak tanımlayan Snapchat, aynı zamanda bildiğimiz kameralardan farklı olarak ne kadar kullanışlı olduğunu da vurguluyor. Uygulamanın sunduğu AR özelliklerini, bağlantı halinde olabileceği diğer uygulamaları ve tüm kullanım alanlarını baaşarılı bir şekilde aktaran reklam filmi, Snapchat’in aynı zamanda bir sosyal platform olduğunu da belirtiyor.

Aslında Snapchat’in durumu son dönemde pek de iç açıcı değil ve kaybettikleri başarıyı yakalamak için çabalıyorlar.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

TeknoKral.Net'in Kurucusu ve aynı zamanda sitede yazar.

Yorum Yap